Mobil Menu
Toplam Tutar : ₺ 000.00
İndirim (20%) : $00.00
Toplam : ₺ 000.00

Adım adım en iyiye!

Geleceği tüketmeden üretiyoruz.

Hakkımızda

Hakkımızda

Yaşamı ve geleceği korumak.

Mobstil, sanayi ve ticaret sektöründe 40 yılı aşkın tecrübeye sahip Taşkıranlar Grup Şirketleri’nin yeni markasıdır. İki büyük üretim tesisi ile Manisa ve Bursa’ da hizmet vermekte olan ve toplamda 110.000 m²’lik açık alan üzerinde, 90.000 m2’lik kapalı alanda tam entegre bir yapıda en teknolojik ve en yüksek kalite standartlarıyla özel bir üretim metoduna sahip geri dönüşüm koltuk, berjer, sandalye ile yatak, baza, başlık, tamamlayıcı aksesuar ve ev tekstili üretmektedir.

500’den fazla tecrübeli üretim elemanı ve MRP destekli üretim sistemiyle 400’ün üzerinde kumaş ve yapay deri çeşidi ile ürünlerde uygulanmasını sağlayan son derece esnek ve müşteri odaklı bir üretim yapısına sahiptir.

Yıllık 40.000 adet koltuk takımı, 80.000 adet sandalye ve berjer takımı ile 450.000 adet yatak ve 300.000 adet yatak, baza, başlık, tamamlayıcı aksesuar ve ev tekstili üretme kapasitesini hedeflemiştir.

Gerçeğin Farkındayız.

Her yıl yaklaşık 15 milyar ağaç yok edilmektedir.

Yaşam odaklı üretim.

Modern yaşam tarzımız ve teknolojik ilerlemelerimiz gün geçtikçe artan doğal hammadde ve tüketim ihtiyacı ile birlikte kaynakların doğru şekilde kullanılmamasıyla, yaşama dair olumsuz etkiler oluşturmakta ve ekolojik dengeyi olumsuz yönde etkilemektedir.

Sektörümüzde bir ilki gerçekleştirerek, yaşam odaklı üretim anlayışının öncüsü olmak ve doğaya karşı sorumluluğumuzu yerine getirmek için uzun yıllar süren ar-ge çalışmalarımızın sonucunda, dünyada ve sektörümüzde bir ilki gerçekleştirerek, plastik atıklardan elde edilen hammaddenin özel üretim metodumuzla mobilya üretiminde kullanmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Patentli Global Üretim!

Global alanda kabul gören patentli üretim metodumuzla, doğaya terk edilmiş atık plastiklerin dayanıklı hammaddeye dönüştürülerek, koltukların sırt ve oturma alanlarının benzersiz şekilde dayanıklılığı arttırılmıştır. Poliretan sünger teknolojisinin vermiş olduğu konforlu kullanımın sağladığı uzun ömürlü kullanım ile birlikte koku, nem ve rutubet oluşumunuda engellemekteyiz.

Hakkımızda

Fırsatları Kaçırma!

E-posta bültenine abone olarak dev indirim fırsatlarına anında ulaşabilirsin!

Sepete Başarıyla Eklediniz
Beğeni Listesine Eklediniz