Mobil Menu
Toplam Tutar : ₺ 000.00
İndirim (20%) : $00.00
Toplam : ₺ 000.00

Ürünler Hakkında

SSS

Sizin için tüm hızlı yanıtları hazırladık.

Geri dönüşüm ürün nedir ?

Geri dönüşüm maddelerini; plastik ve plastik türevi ürünler, araba lastikleri, kırık cam parçaları, metal parçalar ile tüm kullanım ömrünü doldurmuş ürünler olarak düşünebiliriz. Geri dönüşümde amaç, kaynakların aşırı kullanımını önlemek ve çevre faktörlerini en aza indirmektir.

Siz plastik ürün üretimi yapıyor musunuz ?

Hayır, Mobstil plastik üretimi yapmamaktadır. Atık plastikleri sürdürülebilir çevreci mobilyalara dönüştürmektedir.

Geri dönüşüm ürünleri nasıl üretiyorsunuz ?

4 yıl durmaksızın devam ederek sürdürdüğümüz ar-ge çalışmaları sonucunda Dünyada bir ilk olarak gerçekleştirdiğimiz üretim metoduyla doğayla insanı tekrar barıştıracak yepyeni bir üretim metodu ürettik. Ülkemizin doğal zenginliği olan bor madeni ile geri dönüşümden elde etmiş olduğumuz ham maddeyi özel bir bileşenle birleştirerek dayanıklığı inanılmaz derece arttırılmış mobilya ürünleri ürettik.

Özel üretim yapıyor musunuz ?

Tasarım ve üretimin son halkası olan kumaş döşeme işlemi el işçiliği ile özel olarak yapıldıktan sonra son tüketiciye ulaşması için hazır hale getirilir.

Geri dönüşüm katkınız nedir ?

Yıllık 100.000 ton atık plastiği dönüştürerek mobilya üretiminde kullanılacak olan 300.000 ağacın kesilmesini engellemekteyiz.

Üyelik Hakkında

Nasıl faydalanırım ?

Sizin için tüm hızlı yanıtları hazırladık.

Bayilik sistemi nedir ?

Bayilik sistemi TAŞKIRANLAR GRUP firmalarının marka ve ürünlerinden yüksek kazanç fırsatlarıyla yararlanmalarını sağlayan özel bir sistemdir. Sistem üzerinden online toptan satış, anlık ödeme ve sipariş kontrol sistemleri bulunmaktadır.

Nasıl üye olabiliriz ?

Bayilik sistemimize üyelik gerçekleştirebilmek için Bayi Başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Formun ardından sizinle iletişime geçili gerekli bilgiler tarafınıza aktarılacaktır.

Bayi dışında son tüketici satışınız bulunuyor mu?

Mobstil, TAŞKIRANLAR GRUP firmasının faaliyet göstermekte olan markalarından sadece birisidir. Son kullanıcı satışımız için çalışmalarımız devam etmektedir.

Fırsatları Kaçırma!

E-posta bültenine abone olarak dev indirim fırsatlarına anında ulaşabilirsin!

Sepete Başarıyla Eklediniz
Beğeni Listesine Eklediniz